Vízia

Vybudovať úspešnú a zákazníkmi vyhľadávanú spoločnosť prinášajúcu moderné a inovatívne riešenia z oblasti informačných technológií.


Poslanie

Prostredníctvom profesionálnych IT služieb so zameraním na internetové a podnikové riešenia pomáhať zákazníkom vytvárať ich digitálne svety.


Zámer

Kvalitnými ale zároveň cenovo prijateľnými IT službami osloviť hlavne náročnejších klientov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.


Začiatky nášho pôsobenia siahajú až do roku 2004, kedy sme ešte ako konzorcium živnostníkov začali poskytovať IT služby pre menšie firmy a živnostníkov. Stavali sme pritom na znalostiach a skusenostiach získaných viac ako 5 ročným pôsobením v popredných IT spoločnostiach (Softip, Datalock a Datalan).

V maji roku 2007 sme sa transformovali na spoločnosť s ručením obmedzením a rozšírili portfólio služieb na komplexnejšie IT služby, so zameraním na internetové a podnikové riešenia.

V roku 2011 sme vstúpili do skupiny SCR ako tretia spoločnosť SCR technologies. V rámci skupiny sme sa zameriavali na tvorbu robustných internetových portálov, a poskytovanie technológií a hostingu pre vybrané internetové projekty skupiny.

Po vyše ročnom pôsobení v skupine SCR sme sa v roku 2012 vrátili k pôvodnej značke TRIONYX, pričom so skupinou SCR naďalej partnersky spolupracujeme v oblasti internetového marketingu a grafických služieb.

V sučasnosti stabilne pôsobíme v rôznych oblastiach informačných technológií a partnersky spolupracujeme s viacerými spoločnosťami, či už z oblasti internetového marketingu (SCR interactive, PizzaSEO, CYR) alebo v oblasti HW & SW produktov (HP, Microsoft, ESET, Kerio, GFI a i.).

Ponuka práce

Zaujímate sa o informačné technológie alebo digitálny marketing?
Máte zmysel pre kvalitu a ste tak trochu perfekcionalista?
Je pre Vás motivujúce odmeňovanie na základe výkonu a produktivity?

V tom prípade hľadáme práve Vás :-)

Backend Developer (PHP/Laravel/Vue.js)

Do nášho teamu hľadáme seniorných Back-end developerov. Ak máš skúsenosti s vývojom a chceš pracovať s modernými technológiami na zaujímavých projektoch, tak hľadáme práve teba!

Viac infomácií

Frontend Developer (HTML/CSS/JS/Vue.js)

Do nášho teamu hľadáme senior Front-end developera. Ak máš skúsenosti s tvorbou web stránok a chceš pracovať s modernými technológiami na zaujímavých projektoch, tak si u nás vítaný.

Viac infomácií

Ste Developer, Designer, PM alebo iný špecialista?

Zaujímame sa o šikovných ľudí a talenty v rôznych oblastiach informačných technológií a digitálneho marketingu. Ak máte záujem dostávať informácie o budúcich pracovných pozíciách a máte nám čo ponúknuť, tak nás neváhajte kontaktovať už dnes.

Kontaktujte nás

Vybraní klienti

  • Televízia TA3
  • Rádio Expres
  • Caterpillar
  • Holcim Slovensko
  • Hewlett-Packard Slovensko
  • Gravitas
  • CRH Slovensko
  • Hewlett-Packard Enterprises
  • Slovenská sporiteľňa
  • Stredoslovenská energetika