Tvorba portálov a webstránok

Tvorba internetových portálov a webstránok, ktoré budú realizovať vaše ciele. Zabudnite na priemerné riešenia a doprajte si kvalitu!

Tvorba Internetových portálov

Internetové portály sú robustné webstránky slúžiace ako informačný zdroj pre širokú verejnosť (napr. spravodajský portál, realitný portál), prípadne poskytujú návštevníkom rôzne platené alebo bezplatné služby (napr. zadávanie inzerátov v inzertnom portály).

Naše riešenia internetových portálov sa vyznačujú modernými technológiami a prepracovaným uživateľským rozhraním (UI) prinášajúcim pozitívny užívateľský zážitok (UX). Súčasne spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy podľa OWASP, a vedia zabezpečiť vysokú dostupnosť (HA) a zvládanie vysokej návštevnosti.

Základom každého nového portálu je TrionyxCMSgen3 a jeho moduly. Ide už o tretiu generáciu nášho proprietárneho systému pre správu obsahu, ktorá nadväzuje na know-how a užívateľské skúsenosti z predošlých dvoch generácií.

TrionyxCMSgen3 je postavený na frameworku Laravel a Vue.JS, ktoré aktuálne patria k najlepším a najobľúbenejším. Architektúrou sa jedná o Single Page Application (SPA) postavenú na popredných "Laravel packages", overených "OOP patterns" a "best practices" z viac ako 10 ročného vývoja webových aplikácií na platforme php.

To všetko predurčuje TrionyxCMSgen3 patriť medzi najlepšie komerčné CMS vo svojej kategórii, o čom sa môžete presvedčiť v pripravenej demo verzii, ktorú vám radi odprezentujeme na osobnom stretnutí.


Spustiť TrionyxCMSgen3

Tvorba Prezentačných Webstránok

Naše znalosti a skúsenosti z oblasti tvorby internetových portálov sme sa rozhodli zúžitkovať aj pri tvorbe bežných webstránok slúžiacich na online prezentáciu firiem alebo organizácií. Za týmto účelom sme vytvorili nový revolučný systém pre správu obsahu webových stránok s názvom CactusCMS.

CactusCMS

- revolučnosť CactusCMS spočíva v spôsobe administrácie obsahu, ktorá sa na rozdiel od bežných CMS systémov uskutočňuje priamo v uživateľskom rozhraní webstránky (frontende) a to prostredníctvom obsahových blokov alebo Drag&Drop komponentov stránok a článkov, napr. textový blok, galéria, tabuľka a pod.

Keďže sa hovorí, že lepšie raz vidiet ako stokrát počuť (čitať), pripravili sme pre vás demo webstránku s CactusCMS doplnenú o interaktívneho sprievodcu, ktorý vám aj bez našej účasti ukáže, ake jednoduché je spravovať webstránku v systéme CactusCMS.


Spustiť CactusCMS

V súčasnosti pracujeme na druhej generácii CactusCMS, ktorú budujeme ako nadstavbu nad open-source CMS platformou October CMS, ktorá sa v posledných rokoch stala veľmi populárna. To nám umožní využívať benefity komunitného CMS systému a zaroveň ťažiť z nášho revolučného spôsobu administrácie obsahu priamo na frontende.

Zaujali vás naše služby?

Pozrite si naše referenčné riešenia alebo nás kontaktujte.

Referencie
Kontaktovať